HUSKEE kavos puodeliai

Sumažinkite atliekų kiekį rinkdamiesi daugkartinį kavos puodelį

Huskee daugkartiniai kavos puodeliai ne tik modernūs, bet ir tvarūs. Huskee kavos puodeliai yra revoliucinis produktas, kuris buvo išrastas siekiant padėti sumažinti atliekas kasmet susidarančias iš kavos pramonės. Kiekvienais metais sąvartynuose susikaupia daugiau nei 500 milijardų vienkartinių puodelių. Todėl mūsų misija yra  padėti išspręsti šią problemą. Šis daugkartinio naudojimo puodelis nėra paprastas puodelis. Taip yra todėl, kad puodelio gamybai kaip žaliavą naudojome kavos pupelių lukštus. Tai organinės atliekos, susidarančios malimo etape kavos gamyboje. Rinkdamiesi Huskee daugkartinį kavos puodelį jūs padedate perdirbti šimtus tonų kavos gamybos atliekų.

Daugkartinio kavos puodelio Huskee savybės ir pranašumai

Huskee puodelis yra ilgaamžis ir tvarus, turintis daug puikių savybių ir privalumų. Tai ne tik puikus būdas sumažinti atliekas, bet tai ir labai praktiškas puodelis, sukurtas jus nustebinti.

Netoksiškas ir lengvai valomas

Huskee puodeliai yra netoksiški („BPA Free“) kavos puodeliai, kurie yra draugiški indaplovei ir lengvai valomi. Puodelis sukurtas turint omenyje švarą, tai reiškia, kad likę likučiai niekur negali paslėpti, kai gerai nuplaunate.Taip pat svarbu paminėti, kad kavos lukštams gauti nenaudojamos pavojingos medžiagos ar chemikalai.

Daugkartinio naudojimo kavos puodelis su dangteliais ir lėkštutėmis

Universalus dangtelis ir lėkštutė tinka visiems Huskee kavos puodelių dydžiams. Jie buvo pagaminti iš tos pačios tvarios medžiagos, kuri naudojama puodelių gamyboje. Be to, jei esate kavinė, šie universalūs dangteliai ir lėkštutės labai talpiai ir saugiai sudedami vienas ant kito. Tai padės sutaupyti daug vietos.

Nuostabus dizainas nepamirštant patogumo

Huskee puodelis yra laimėjęs daugybę dizaino apdovanojimų. Dėl šilumą mažinančios konstrukcijos ir rantuoto rašto išorinėje dalyje jį yra patogu laikyti.