EHUSK – ten, kur viskas kvepia kava…Ehusk – šeimos verslas, siūlantis įvairios paskirties ekologiškus produktus – puodelius, vazonėlius, užrašines, tušinukus, akinius nuo saulės – pagamintus iš kavos pupelių lukštų ir kitų perdirbtų kavos atliekų.
Ehusk gimė iš mūsų meilės grožiui ir gamtai, todėl visi produktai yra skirti tiems, kurie nori ne tik estetiško vaizdo, bet ir prisidėti prie taršos mažinimo. Mums svarbi „jokių atliekų“ (angl. zero waste) ir ekologiškumo idėja, todėl pasirinkome aukštos kokybės, sertifikuotus, tvarumu pasižyminčius Australijos ir kitų Europos šalių gamintojų produktus.
Mūsų tikslas – tiekti daugkartinio naudojimo puodelius kavinių tinklams, taip prisidedant prie iniciatyvos sumažinti vienkartinių gėrimų pakuočių naudojimą.
Ehusk svarbus kiekvienas klientas ir jo norai, todėl mūsų produkcija gali būti personalizuota, ir yra prieinama tiek privačiam asmeniui, tiek verslo atstovams.
Jeigu jūsų vertybės ir tikslas dera su mūsiškiu, turite klausimų ar norite bendradarbiauti, susisiekite telefonu +370 618 55491 arba el. paštu info@ehusk.lt
kavos puodeliai